EKSKLUZIVE: Donika Gervalla rrefehet para Fidan Jupollit ne Rrokum Roll

Sonte Ekskluzive: Donika Gervalla flet per situaten ne LDK, per vendimet qe kane me u marre, dhe per Demarkacionin.

Kryetarja e degeve te LDK’s ne Gjermani, Donika Gervalla sonte ekskluzivisht ne kuader te emisionit ‘Rrokum Roll’ shpalos situaten e tensionueme ne LDK, vendimet qe kane me u marre dhe çashtjen e Demarkacionit.

Emisioni fillon ne oren 20:00. E moderon Fidan Jupolli.

 

 

 

 

Shperndaje në: