Ekskluzivisht në Rrokum Roll kryetari i GP të PDK, Adem Grabovci

Sot ekskluzivisht në emisionin Rrokum Roll karshi Fidan Jupollit, kryetari i Grupit Parlamentar të PDK’s, Adem Grabovci.

 

Grabovci ka me tregue se a po prishet koalicioni PDK-LDK. Çka u diskutue dhe cilat janë vendimet e Kryesisë? A ka me vazhdue me qenë pjesë e GP të PDK edhe mbasi u ndërrue kryetari i partisë? Grabovci gjithashtu ka me kallxue se ku po shkojnë bisedimet me AAK’n.

Për këto e shumë të tjera, na ndiqni sonte prej orës 20:00 në Televizionin Rrokum.

Shperndaje në: