Ermira Mehmeti e len BDI’n ‘sherri’ i bisedës erotike!

ermira mehmeti

Mbas publikimit të bisedës erotike të deputetes shqiptare Ermira Mehmeti me ish zv.kryeministrin e Maqedonisë Musa Xhaferi, jeta e deputetes mori tjetër rrjedhë.

Së fundmi ajo ka deklarue se nuk do të jetë ma pjesë e BDI’s dhe nuk ka me marrë pjesë as në tubime

Kjo mbasi partia e saj nuk i doli aspak në mbështetje mbas përfoljes rreth publikimit të ashtuquejtunës “bomba” në rrjetet sociale.

Largimi i Mehmetit, ka shkaktue pakënaqësi te deputetë të tjerë të kësaj partie tue deklarue se ajo u largue vetëm sepse ishte femën, sepse si shkreun Gazeta Lajm edhe ma parë janë publikue biseda të tilla nga radhët e BDI’s dhe nuk asht marrë asnji vendim i tillë.

 

 

Shperndaje në: