Evakuohet nji pjesë e Londrës, alarm për nji paketë të dyshimtë (video)

Policia ka evakuue nji pjesë të qytetit të Londrës mes nji alarmi të sigurisë mbi nji “paketë të dyshimtë”.

Policët dhe ekipet e eksplozivëve me qenë u panëtue patrullue në zonat e Liverpool Street dhe Moorgate, shkruen Independent, transmeton Rrokum.TV

Dëshmitarët thanë se trenat po funksiononin normalisht, por udhët pranë stacioneve ishin të mbylluna./Rrokum.TV

Shperndaje në: