Fajon e Fleckenstein presin zyrtarët e Vetëvendosjes (foto)

Visar Ymeri, Albin Kurti dhe Shpend Ahmeti janë prit në takim nga eurodeputetët Tanja Fajon dhe Knut Fleckenstein.

Po ashtu përfaqësuesit e Lëvizjes Vetëvendosje thuhet të kenë njoftue eurodeputetët me prioritetet e programit të tyne qeverisës dhe me faktin se tash janë partia ma e madhe në vend.

 

Shperndaje në: