Fillon takimi Obama-Trump

Ka fillue takimi në mes të Barack Obama dhe Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë.

Derisa Barack Obama dhe Donald Trump takohen, mbasi Obama e ftoi atë në Shtëpinë e Bardhë, Michele Obama ja kallxoi Melania Trumpit Shtëpinë e Bardhë.

Shperndaje në: