Foto: Ky asht piloti italian dhe avioni i tij që u rrxue në Durrës

Këto janë fotot e para që kanë mbërri nga Ishmi i Durrësit ku mëngjesin e sotëm u rrxue nji avion i vogël i modelit “Piper” me shenjat identifikuese “I-ESSE”.

Në pamje duket piloti italian Guido Andrea Guidi, 69 vjet, i denuem në Itali për korrupcion, në vendin e ngjarjes ku ka ra avioni.

Ai asht i shoqnuem nga policia e cila ka nisë hetimet.

 

1-piloti

 

3-piloti

 

5-piloti

 

6-piloti

 

7-piloti

Shperndaje në: