Foto: Policia ka gjetë 50 çanta me koktej molotovi

Foto Arkiv

Policia e Kosovës ka gjetë rreth 50 çanta me koktej molotovi në nji depo të Lëvizjes Vetëvendosje, me lokacion te Termokosi në lagjen “Dardania” në Prishtinë.

Zadhënësi i policisë, Daut Hoxha ka thanë për Express se policia asht në proces të kërkimit, mirëpo ka konfirmue se kanë gjetë rreth 50 çanta të mbushuna me koktej molotovi dhe shishe të benzinës.

policia_1472719832-9690552 policia3_1472719828-9889174

Shperndaje në: