Foto: Sot u ba varrimi i dy fmive të mbytun tragjikisht

Janë varrosë dy fëmitë nga Kolovica, të cilët dje diku në mesditë, humbën jetën tragjikisht.

E, këtë humbje po e përjeton shumë randë baba i vajzës dhe djalit tashma të dytë të ndjerë, Muhamed Mramori.

Këto janë edhe pamjet e Muhamed Mramorit nga vendi ku vajzës 13 vjeçare dhe djalit të tij 11 vjeçar ju dha lamtumira e fundit.

Aty asht edhe kreu i Prishtinës Shpend Ahmeti. Këtij të fundit që nga dje zyrtarë të partive tjera ja kanë drejtue përgjegjësitë për ndodhinë fatale për dy fëmitë e familjes Mramori.

13499405-10209833196446804-866478374-o-768x576_1466785297-5613560 13509565-10209833041282925-939439243-o-768x576_1466785285-4649584

Shperndaje në: