Fushë Krujen e merr uji, situata asht kaotike (video)

Nji nga zonat ma të prekuna nga reshjet e shiut të ditës së sotme ka qenë Fushë Kruja.

Situata aty asht shumë kaotike, ku shtëpi janë të përmbytuna dhe rrugë të bllokueme.

Qytetarët lëvizin me veshtirësi ose nuk lëvizin fare, mbasi uji ka vërshue në të katër anët.

 


Permbytje ne Fushe Kruje-1 by news-al

 

 

 

Shperndaje në: