Garda e Republikës së Shqipnisë e rreshtueme e pret Kryeministrin Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, asht pritë në Shqipni me ceremoni zyrtare.

Para Pallatit të Brigadave në Tiranë Haradinaj dhe kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, kanë parakalue para Gardës Ceremoniale mbas intonimit të dy himneve.

Haradinaj dhe Rama kanë me dalë në nji konferencë të përbashkët në orën 11 e 30.

Shperndaje në: