Gashi: Dokumenti i autopsisë së Deharit, ende i pazbërthyem

Avokati i familjes Dehari ka komentue raportin e autopsise se Astrit Deharit dhe konferencen e kryeprokurorit Syle Hoxha, i cili konstatoi se ka Dehari ka ba vetvrasje.

Gashi ka thane se, prej dites kur asht ba autopsia asht thane se Astrit Dehari ka vdeke nga asfiksia ne menyre te dhunshme, andaj simbas tij asht e palogjikshme konferenca e kryeprokurorit.

Gashi ne Info Magazine te Klan Kosoves e vlerson si te pazberthyem dokumentin e autopsise se Astrit Deharit, shkruen Rrokum.TV.

Shperndaje në: