Gashi: Qeverine rrezikojne me rrxue keto pika, e jo Demarkacioni

Arben Gashi, ne Rrokum Rroll ka thane se koalicioni mundet me u prishe me ridizajnimin e Qeverise, si dhe ka te baje me Raportin e Progresin.

Ai ka thane se keto probleme kane me i ra ftyres koalicionit qeverises.

Si element tjeter ka me qene edhe liberalizimi i vizave, qe koheve te fundit kane qite edhe kushte qe po shihet si nji zbehje e madhe per levizjen e lire.

Problem tjeter ka me qene edhe buxheti por edhe si sfide ka me qene edhe Gjykata Speciale.

Shperndaje në: