Gati loja Shkëndija-Milano, këto janë formacionet zyrtare (foto)

Shkëndija në ‘Telekom Arena’ zhvillon ndeshjen e kthimit ndaj Milanit në kuadër të Play Offit të Ligës së Europës.
Ndeshja mes Shkëndijës dhe Milanit, fillon nga ora 20:45.

 

Formacionet zyrtare: