George W. Bush ia kthen letrën Pavarësisë, qe çka i shkruen (foto)

Ish-presidenti amerikan, George W.Bush, ia ka kthye letrën çikës së vogël kosovare, e cila i kishte shkrue atij para disa ditëve.

Bush e ka falenderue çikën e quejtun Pavarësia, për letrën tue i shkrue se shpreson me takue ndonjiherë.

“E dashur Pavarësia, faleminderit për letrën që ma dërguat. Shpresoj të të takoj ndonjëherë. Zoti të bekoftë ty, familjen dhe vendin tënd”, ka shkrue Bush.

20476365-10154650595672414-6160316213686096893-n

Lexo edhe:

Pavarësia i shkruen Bushit (foto)