Gërvalla e takon Mustafën: Pse je i shokuem, pse po rri i heshtun?! (Foto)

donika gervalla-roll

Donika Gërvalla sërish nuk asht lejue me marr pjesë në punimet e Kuvendit të Punës të LDK’s.

Mirëpo, ajo rastësisht asht takue në Mustafën që ishte tue pi kafe, dhe ate qa i ka thanë Mustafës e ka publikue në Facebook.

Ky asht statusi i plotë i Gërvallës në Facebook:

Ooooh Isa ….
Isa Mustafa: i shokuar … Përsëri hyri nga dera e prapme dhe duke pirë kafe u ballafaqua pikërisht me ne.
Kryeministri Mustafa ballafaqohet rastësisht në kafen e hotelit ne Donika Gërvallën. Kryetarja e Degës së LDK-së në Gjermani, kërkon nga Isa Mustafa të përgjigjet rreth pengimit të saj për të marrë pjesë në punimet e Kuvendit. Isa Mustafa – hesht dhe përmend lista. Garnitura rreth tij ul kokën dhe hesht. Kjo është udhëheqja e LDK-së…

isa gervalla

Shperndaje në: