Gezimi për reformën: Rama vjen me nji lajm të papritun!

Gezimi dhe lodhja nga reforma kanë ba që kryeministri Edi Rama me marrë nji vendim të mirë për administratën.

E hëna që po vjen do jetë pushim.

“Së bashku kemi arritur të paarritshmen në 25 vjet. Prandaj të hënën administrata pushim dhe le të jetë një fundjavë e gëzuar për të gjithë”, shkruen Rama në Facebook.

Shperndaje në: