Gjenden dy bomba të pashpërthyeme në Podujevë

Në rrugën “Bedri Bajrami”, në Podujevë, nji person ka raportue se ka gjetë dy granata dore pa siguresa.

Policia ka sigurue vendin e ngjarjes, ndërsa njësiti për deminim i FSK’s dhe KFOR’it Amerikan kanë tërheqë mjetet e dyshimta pa ndonji incident.

Shperndaje në: