Gjendet i vdekun 11 vjeçari nga Ramjani i Vitisë, dyshohet se ra në nji gropë!

Asht gjet trupi i pajetë i 11 vjeçarit nga fshati Rajan i Vitisë për të cilin gjatë ditës së sotme asht raportue se ishte zhduk rreth tri orë ma parë.

Mbas disa orë kërkimesh nga policia, pjesëtarë të FKS’s dhe zjarrfikës, trupi i tij asht gjet i pajetë.

Zadhanësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka konfirmue për Express se ky femi dyshohet të ketë ra në nji pusetë.