Gjendet i vdekun nji person në qendër të Pejës (foto +16)

Mëngjesin e sotëm asht gjetë i vdekun nji person në qendër të qytetit të Pejës.

Simbas qytetarëve atje, personi me inicialet I.D ka vdekë si pasojë e sulmit në zemër.

Nuk dihet mosha e tij.

Policia ka dalë menjiherë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

1_1480576895-9765855 2_1480576891-7179936

Shperndaje në: