Gjeniu prej Lazarati: Kultivon hashash me llampa neoni!

Policia e Shqipnise e ka burgos mbrame nji banor te Gjirokastër, sepse e kane kap tue kultivue hashash ne nji magazin me llampa neoni.

Operacioni policor i koduem “Neonët” pati si rezultat kapjen dhe arrestimin në flagrancë te shtetasit, Muzafer Mamo, 56 vjeç, i lindun në Lazarat, Gjirokastër. Kqyreni!

Shperndaje në: