Gjini: Qysh prej 23 Tetorit kam me ja nis punës në Gjakovë (video)

Kandidati i AAK’s per kryetar te Gjakoves, Ardian Gjini, ka thane se edhe pse me 23 Tetor nuk ka me more punen zyrtarisht, ai ke me fillue me pune konkrete.

Ai thekson se, Gjakoves ka me ju kthye dinjiteti me AAK’n ne qeverisje.

“Krejt kane me qene te barabarte dhe te sigurtë, pa dallime partiake”, premton Gjini.

Niveli qendror asht sjell ne menyre shume jokorrekte me Gjakoven, por tashma kjo s’ka me qene problem, thote ma tej Gjini.

“Asnji projekt strategjik s’ka me u ba pa u konsulltue e bisedue me qytetarët”, shprehet ai.

Kandidati i AAK’s ne vazhdim ka shpalosë programin e tij per Gjakoven./Rrokum.TV

Emisioni i plotë: