Gllogjani bashkon perseri Opozitën!

opozita

Më rastin e 17-vjetorit të ranies së komandantit të shquem të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, gjeneral Shkëlzen Haradinajt, liderë nga partitë opozitare kanë shkue pranë varrit të tij, në Gllogjan për me i ba nderime.

Nga kjo ngjarje janë siguru edhe dy fotografi ekskluzive, ku shihen të mbledhun Albin Kurti, Rexhep Selimi, Ramush Haradinaj e shumë të tjerë.

Shkëlzen Haradinaj asht vëllau i deshmorit të UÇK’s Luan Haradinaj dhe i liderit të AAK’s Ramush Haradinaj.

 

2-opozitaa