‘Godet’ Mustafa: Ky koalicion duhet m’u rrxue sot

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa ka thanë se asht e tmerrshme gjendja në Kuvendin e Kosovës.

“Zgjidhja është në shumicën shqiptare në Kuvend. Prandaj sot do të duhej të tërhiqet apo të rrëzohet ky koalicion dhe të themelohet koalicioni i madh pa PDK-në dhe pa ndikim të Listës Serbe.

Nuk duhet të lejojmë këtë masakër të Serbisë në institucionet shtetërore të Kosovës”, ka shkrue Mustafa në Facebook

Shperndaje në: