‘Godet’ Mustafa: Veseli e Kurti me shkue të Hoti me mesue ekonominë! (foto)

Kryetari i LDK’s, derisa ka prezentue Avdullah Hotin, si kandidat për Kryeministër asht pyet për figurën e Hotit tue i kërkue me ba nji krahasim me Kadri Veselin dhe Albin Kurtin.

Mustafa ka thanë se Kurti e Veseli munden me shkue të Hoti  për me ju mësue ekonominë

“Zotni Hoti karshi tyne asht larg me ta, sepse tjerët munden me shkue të Avdullahu me mësue ekonomi. Na kemi me i fitue zgjedhjet, nëse qytetarët e vlerësojnë punën unë mendoj se fitorja asht e sigurt”, ka thanë Mustafa.

 

2-hotiii

Shperndaje në: