Grabovci mbas intervistimit: Jam i gatshëm me u pastrue nga akuzat!

Ka përfundue intervistimi nga Prokuroria e Shtetit i ish-nënkryetarit të PDK’s, Adem Grabovci për çashtjen e aferës “Pronto”.

Mbas intervistimit Grabovci u shpreh se asht i gatshëm me u pastrue nga ky hetim.

“Jemi të gatshëm për me u pastrue dhe për me dalë e vërteta në shesh”, ishte i vetmi prononcim i Grabovcit, mbasi doli nga prokuroria, tue kërkue se për çdo gja tjetër me ju drejtue avokatit të tij.

Por gjatë prenoncimit Grabovci ka thanë me hajgare “Do emnime erdhëm mi ba”

Shperndaje në: