Hahn e Lunacek i bajnë bashkë pozitë e opozitë

Komisioneri për Politika Europiane të Fqijësisë dhe Negociata të Zgjanimit, Johannes Hahn dhe eurodeputetja, Ulrike Lunacek kanë me qendrue sot në Kosovë.

Ata në mbramjet kanë me mbajtë nji tryezë të rrumbullakët me liderët e partive politike në Kosovë.

Takimi ka me u mbajtë në orën 19:00.

Shperndaje në: