Haradinaj: Demarkacioni i gabuem, mos e votoni

Kryetari i Alenacës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka ripërserite qëndrimin kundër ratifikimit të marrëveshjes kufitare me Malin e Zi dhe i bani thirrje deputetëve të mos bajnë gabim tue votue pro Demarkacionit.

Shperndaje në: