Haradinaj diskuton për agjendën europiane me ambasadorët e BE’s

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, po mban nji takim të përbashkët me ambasadorët e BE’s, të akredituem në Kosovë.

Haradinaj para fillimit njoftoi se qëllimi i takimit asht që të diskutohet për agjendën europiane të Kosovës dhe për prioritetet e Qeverisë së re.

Në takim po marrin pjesë edhe ministra të kabinetit qeveritar.

Shperndaje në: