Haradinaj e Limaj thirrin konferencë për demarkacionin, VV e vetme!

Kryetari i AAK’s, Ramush Haradinaj dhe ai i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj kanë thirrë nji konferencë për media sot n’ora 12:00.

Konferenca që do të mbahet në selinë e AAK’s, ka për temë qendrimin e këtyne dy partive rreth ratifikimit të demarkacionit.
Përveç këtyne dy partive, konferencë ka me mbajtë edhe kreu i Levizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri.

 

vv-konferenca

Shperndaje në: