Haradinaj: E vetmja strategji e kësaj qeverie asht qysh me nxanë naj pozitë, dhe qysh me i pengue ata që na rrezikojnë

Haradinaj: ADN’n e shtet-formimit nuk e gjen te asnjani nga këta që janë n’qeveri.

“ADN se qysh mbrohet shteti, qysh bahet shteti, nuk e gjen te keta njerez ne Qeveri”, thote Haradinaj ne Rrokum Roll, tue shtue se, ADN’ja e tyne asht qysh me nxane naj pozite dhe qysh me i pengue ata qe i pengojne ata./Rrokum.TV

Shperndaje në: