Haradinaj: Goditja e parë në Kosovë asht ba kundër meje dhe familjes, për zhvatje dhe vrasje nga PDK e LDK dhe shërbimet e ndryshme

Haradinaj: I kam paraljamërue edhe tjerët kështu qysh po ma bajnë mue, edhe juve kanë me jau ba.

Goditja e pare ne Kosove qe asht ba ka qene ndaj meje dhe familjes sime, ka thane Haradinaj ne Rrokum Roll.

“Kjo ka ardhe prej grupeve kriminale, te dy paleve, prej sherbimeve te tyne”, thekson ai.

Haradinaj kallxon se i ka thane Sami Lushtakut se, “qysh po ma bajne mue, kane me jau ba edhe juve nji dite”./Rrokum.TV