Haradinaj për Rrokum: Rezultati asht i mjaftueshëm për krijimin e Qeverisë

“Kemi fitue bindshem dhe rezultati asht i mjaftueshem per krijimin e Qeverise”.

Keshtu ka thane i nominuemi per kryeminister nga PDK-AAK-NISMA, Ramush Haradinaj.

Kete koment ai e ka ba ne Rrokum Roll te TV Rrokum.

Ai ka thane se s’kane me humb kohe, por kane me punue ne formimin e Qerverise./Rrokum.TV