Haradinaj sot në “Trepçë”

ramush haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot ka me vizitue kombinatin “Trepça” në Mitrovicë.

Bashkë me Haradinajn në Mitrovicë kanë me shkue edhe ministrat e Zhvillimit Ekonomik, përkatësisht të Mjedisit, Valdrin Lluka dhe Albena Reshitaj.

Shperndaje në: