Haradinaj takohet me minatorët e Trepçës (foto)

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka vizitue sot Minierën e Trepçës.

Me këtë rast Haradinaj asht takue me minatorët dhe ka ndigjue kërkesat e tyne.

“TREPÇA- Jo vetëm krenari e Kosovës por edhe shpresë dhe potencial i madh për zhvillimin e Kosovës”, ka shkrue në Facebook, këshilltari i kryeministrit, Avni Arifi.

 

21761872_10155046475232712_6938010594400960961_n21761837_10155046477872712_5504633831290507109_n21616186_10155046477707712_1297408163597757247_n

Shperndaje në: