Haradinaj: Voto për Kosovën tande

Lideri i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka ba thirrje qytetarëve që të dalin në votime, mbasi vota asht zani i çdo personi.

“Zëri yt është vota jote. Shfrytëzoje! Kosova ka nevojë për ty dhe për secilin prej nesh. Voto për Kosovën tënde. Të votojmë për të ardhmen tonë dhe me ia kthy dinjitetin vetvetes. Voto për Kosovën:, ka shkrue Haradinaj.

 

Shperndaje në: