Haxhiu: Nuk asht e vërtetë që ka koncensus mes Qeverisë dhe Opozitës, këtë rast VV’s, për Demarkacionin

Haxhiu: Nese tentohet me u kthye Demrkacioni, kemi me i perdore metodat e njajta

Albulena Haxhiu nga Vetevendosje ka thane ne Rrokum Roll se marreveshja per Demarkacionin duhet me u kthye ne piken zero.

Ajo thote se nuk ka koncensus per kete cashtje dhe fton Qeverine me reflektue./Rrokum.TV

Shperndaje në: