Haziri: Deklaratat e Veselit dhe të akterëve tjerë të PDK’s për zgjedhje të jashtëzakonshme, tendencë me ble paqe me partitë opozitare!

Lufti Haziri ka komentue ne emisionin Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum, deklaratat e kryetarit te PDK’s Kadri Veseli per zgjedhje, tue thane se ‘nuk mundet me u ble normaliteti politik me partite opozitare ne kohen kur Kosova politikisht asht tue pa bardh e zi”.