Haziri flet në Rrokum për Exit Pollin e publikuem

Lufti Haziri ka thane ne Rrokum Roll te TV Rrokum se duhet me prite per rezultatet preliminare dhe assesi nuk duhet me ju besue Exit Polleve.

“Qellimi asht me i dekurajue komisioneret”, ka vlersue Haziri nji Exit Poll te publikuem, qe LDK’n e radhite te treten.

Ai thote se qytetaret s’duhen me ra ne shantazhin e exit polleve./Rrokum.TV

Shperndaje në: