Haziri: Ramiz Kelmendi asht kthye në shtëpinë e tij të vjetër, emnimi për Zavendës Kryeministër asht punë dhe e drejtë e Mustafës!

Lutfi Haziri ka fole ne Rrokum Roll per anetaresimin e deputetit Ramiz Kelmendi ne LDK, te cilin ai e ka quejt rikthim ne ‘shtepine e vjeter’.

“Deputeti Ramiz Kelmendi ka ba kthim te natyshem ne shtepine e tij, sepse ai ka qene mbeshtetes i rregullt me dekada i LDK’s ne Peje”, ka thane Haziri.

“Pozita e zavendes Kryeministrit momentalisht asht e lire dhe ashte cashtje e kryeministrit Mustafa qe me zgjedhe profilin per kete pozite”, theksoi Haziri ne Televizionin Rrokum si mysafir i Fidan Jupollit./Rrokum.TV

Shperndaje në: