Hillary Clinton detyrohet me braktise ceremonin e 11 Shtatorit, qe pse!

hillary clinton

Kandidatja demokrate per presidente te SHBA’s Hillary Clinton asht detyrue me braktise ceremonine e perkujtimit per 15-vjetorin e sulmeve te Kullave binjake ne SHBA.

Ajo simbas mjekeve ne Amerike nuk asht ndje mire dhe kete e kane konfirmue edhe mediat amerikane.

Ma heret asht shkrue e komentue shume per shendetin e Clinton.

Shperndaje në: