Hoti: Fjalimi i Haradinajt ishte katastrofal

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’s, Avdullah Hoti, e ka quejt katastrofal ekspozeun e kandidatit për Kryeministër Ramush Haradinajt.

“Propozimi i kabinetit qeverisës asht katastrofal dhe kryetari i Kuvendit ka ba shkelje të rregullores”, ka thanë Hoti.

 

Shperndaje në: