Hoti: Nëse vazhdohet kështu, duhet me kqyrë udhë të tjera (video)

Shefi i grupit paralamentar te LDK’s, Avdullah Hoti, ka thane se deputetet e PDK’s duhen me qene te arsyeshem, te jene prezente ne salle dhe te japin propozimin e tyne.

Hoti ka thane se “kemi humbe shume kohe, dhe kjo e ban te qarte se kush asht bllokues”, raporton Rrokum.TV

Hoti nuk ka perjashtue qe me shikue edhe udhe tjera per daljen nga kjo krize, derisa ka ba thirrje qe me u mbajte edhe nji takim konsultativ.

“Ta kemi edhe nji perpjekje te fundit per themelimin e institucioneve”, tha Hoti./Rrokum.TV