Hoxhaj flet për bisedimet e PAN’it me AKR’n dhe partitë tjera

Zavendëskryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka thanë lajmi.net, se Veseli dhe Haradinaj janë mandatarë nga PDK që të flasin me të gjitha subjektet politike, përfshi edhe AKR’n.

“Partia Demokratike e Kosovës e ka mandatue edhe zotni Veselin edhe zotni Haradinajn si mandatarë për kryeministër, të flasin me krejt subjektet politike dhe mandej asht detyrë e tyne që realisht me bisedue me çdo subjekt politik, tue përfshi edhe AKR’n.

Shperndaje në: