Hoxhaj n’vend te Veselit. Qe çka thote per Konventen e PDK’s!

enverhoxhaj

Nenkryetari i PDK’s Enver hoxhaj ne nji konference per media ka theksue se Konventa zgjedhore e PDK’s ka me qene dy ditore dhe se deri me tash asht vetem nji kunderkandidate.

Ai ka elaborue proceduren e zgjedhjes se kreut te ri te PDK’s, neser ne Konventen zgjedhore te ketij subjekti politik.

Shperndaje në: