Hyseni: Kam me ba ndryshimin në Podujevë, shihni programin e tij (video)

Hajredin Hyseni, kandidat i PDK’s per Kryetar ne Komunen e Podujeves, ka thane se komuna e cila e lyp ma se shumti ndryshimin asht pikerisht Podujeva.

Ai ka thane se ka hy ne kete gare per me ba ndryshimin, dhe se asht i bindun se ka me arrite.

Simbas tij, Agim Veliut jane tue ja kthy shpinen shume njerezve ngase po e shohin se ai ka ba shkelje te randa si ne arsim, infrastrukture, administrate dhe ne shendetesi.

“Vetem ne sherbimin civil jane 44 raste me kontrata mbi veper dhe kjo asht antiligjore”, ka thane Hyseni tue shtue se keto jane te gjetuna te Auditorit.

Hyseni ka premtue se ne qeverisjen e tij, programi dhe puna e tij ka me qene profesionale dhe ne sherbim te qytetareve.

Ai e ka prezentue para opinionit programin e tij per Podujeven.

Hajredin Hyseni ka fole edhe per shume tema tjera ne Rrokum Roll.

Por per ma shume shihne videon e plote. /Rrokum.Tv