Incident n’protestën e Shkupit, kerri futet mes protestuesve!

Nji kerr asht fut në turmën e cila ka protestue mbasditen e djeshme në Shkup dhe që ka lëviz drejt Qeverisë.

Nuk ka pasë të lenduem, por veprimi i vozitësit arrogant ka shkaktue befasi dhe reagime të qytetarëve.

Në Shkup dje u mbajt protesta e radhës antiqeveritare në kuadër të ashtuquejtunit “Revolucion i Larmë”.

 

 

Shperndaje në: