Isa Mustafa merr nji vendim për fushatën në Drenas

Kryetari i LDK’s, Isa Mustafa, ka ba me dije se sot nuk ka me mbajtë fushatën zgjedhore në Drenas siç ishte planifikue. Kjo, në shej respekti për ata që humbën jetën mbramë në aksident.

Mustafa ju ka shprehë ngushëllime familjeve.

“Të nderuar veprimtarë të LDK-së dhe qytetarë të Drenasit. Sot LDK nuk e mban tubimin e fushates zgjedhore në Drenas, në shenjë të respektit dhe dhëmbjes për të rinjët që tragjikisht humbën jetën mbrëmë në fatëkeqësinë e komunikacionit në Komaran. Familjeve të viktimave dhe qytetarëve të Drenasit ju shprehim ngushllimet më të thella! IM”, ka shkrue ai.

Shperndaje në: