Isa Mustafa takohet me kandidatët e LDK’s për kryetarë komunash

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka me u takue sot me kandidatët për kryetarë dhe kandidatët për Asamble të krejt komunave të Kosovës.

Takimi mbahet në orën 12:00,

Në këtë takim priten me marrë pjesë 28 kandidatë për kryetarë komunash dhe mbi 900 kandidatë për Asamble Komunale.

Shperndaje në: