Ka fillue takimi mes Ambasadorit Delawie dhe Veselit

Ka fillue takimi mes ambasadorit amerikan, Greg Delawie dhe Kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli

Ende nuk dihet se për çfarë kanë me bisedue Ambasadori amerikan dhe i pari i Kuvendit, Veseli.